Barabanza

«Б а р а б а н з а»

«Зберігаємо, розповідаємо та створюємо історії музичних інструментів!»

  • Українська
  • English

«Б а р а б а н з а»

Музей історії музичних інструментів

«Зберігаємо, розповідаємо та створюємо історії музичних інструментів!»

  • Українська
  • English

Курс з горлового співу та гри на варгані

Дорогі друзі, запрошуємо Вас приєднатися до нашого музично обертонового проекту ГоверлАлтай і пройти “Курс навчання горловому співу та грі на варгані з Денисом Васильєвим”.

«Обертонне звучання наслідує голосам і ритмам природи. Це унікальний спосіб знайти гармонію і з’єднати внутрішній світ людини з зовнішнім. І таким чином через звук, отримати доступ до невичерпного джерела енергії і творчості »-
Денис Васильєв.

Горловий Спів – унікальний вид мистецтва, властивий деяким степовим народам. Унікальність цього мистецтва полягає в тому, що виконавець витягує відразу дві ноти одночасно, утворюючи, таким чином, своєрідне двухголосное соло.

Ці перетворення призводять до посилення і появи нових обертонів (гармонік) – високочастотних складових звуку.

Використання на практиці обертонового / горлового співу дає бадьорість Духа, піднімає ініціативу, розширює уважність, збільшує життєвий тонус, тобто вивільняє ті сили, які знімають депресію і почуття самотності.

Горловий / обертонний спів – це свого роду форма самобутнього мислення, сприйняття навколишнього світу. Воно здатне розкрити у людини внутрішню силу, нормалізувати енергію в тілі, звільнити від негативу і скутості душі. Горловий Спів розширює стан свідомості і з’єднує людини з простором Всесвіту. При такому зміненому стані свідомості сила Душі заспокоюється: піднімається і розширюється простір сили Духа, а м’язи тіла розслабляються.

Курс розпочато у грудні 2018 року і триватиме до кінця лютого 2019 року. Заняття проходять в центрі міста Запоріжжя.

Якщо бажаєте приєднатися до нашої групи, будь ласка, телефонуйте 050.567-93-38 або пишіть museum.barabanza@gmail.com